Hakkımızda

gebzeotorentacar.com Profesyonel ekibi ve bölgeye hakim kadrosuyla araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Otomobil satışı, galericilik sektöründen Rent A Car sektörüne geçişimiz ile daha da tecrübe sahibi olarak araç kiralama sektörüne tecrübemizle adım attık. Araç kiralama koşullarına uygun kişilere, aracı kiraladığı andan, teslim süresine kadar her türlü kolaylığı, ilgi ve alakayı göstermekten keyif duyarız.


Gebze merkezinde faaliyet gösteren firmamız kaliteli, dizel binek otomobil çeşitleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Emniyet kabis uygulaması ve Rent A Car yönetmeliğince tertiplenen tüm sözleşme ve kurallara uygun koşulları sağlamış bulunmaktayız.
Her türlü yeniliğe, modernliğe ve konfora özen göstermemiz, bizler ile çalışmakta olan müşterilerimiz ve teknik servis ekiplerimizi mutlu etmeyi başardık.
KOCAELİ/GEBZE’ de ihtiyacınız olan aracı uygun koşullar da sizlerle buluşturmak üzere websitemiz den bilgi sahibi olabilir; bizlere ulaşarak daha detaylı şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Tüm yolculuk yapan şoförlere kazasız belasız hayırlı yolculuklar dileriz.

gebze kiralık oto fiyatları